DJ Poznań

Party Riff to propozycja na organizację imprez okolicznościowych. Poznań jest jednym z miejsc w którym posiadamy siedzibę. Na rynku poznańskim działamy już od ponad 5 lat. Podczas tego czasu udało nam się bardzo dobrze poznać ten rynek.
Zagraliśmy dla Państwa wiele imprez takich jak osiemnastki, jubileusze, czterdzieste urodziny czy też wesela.

Organizacja imprezy w Poznaniu - Porady praktyczne

Poniżej zamieszczamy garść porad na temat tego na co zwracać uwagę podczas organizacji imprezy okolicznościowej.

Kilka słów wstępu:
Sama organizacja imprezy to nie lada wyczyn, trzeba pogodzić kilka płaszczyzn i zadbać o to aby nasze wymarzone przyjęcie wypadło w oczach gości jak najlepiej. Dla wielu osób tego typu zadanie może spędzać sen z powiek. Nie ważne czy organizujemy przyjęcie urodzinowe, jubileusz, poprawiny a nawet wesele, wiele aspektów organizacyjnych jest wspólna dla każdego typu imprez i wypada po prostu o nich wiedzieć.
Tak naprawdę są dwa elementy, które w zdecydowanym stopniu zaważą nad zadowoleniem Państwa gości. Jest to jedzenie, które będzie serwowane podczas przyjęcia oraz oprawa muzyczna, ale o tym za chwile.

 1. Miejsce imprezy - Lokal

  W 90% przypadków to właśnie od tego elementu rozpoczynamy planowanie przyjęcia.
  Poznań jest miastem, w którym mnogość restauracji, hoteli czy też sal bankietowych nie ułatwia nam wyboru...

  Którą restaurację, czy też salę bankietową wybrać?
  Odpowiedź jest prosta, tą która podoba nam się wizualnie, oferuje bardzo dobry poziom obsługi gastronomicznej oraz nie zrujnuje naszego portfela - my poznaniacy jesteśmy raczej oszczędni i lubimy obejrzeć każdą złotówkę którą wydajemy. O gustach się nie rozmawia, więc kwestię wystroju sali muszą ocenić Państwo sami. W kwestii ceny po określeniu oczekiwań poda ją lokal.
  Największym problemem jest odpowiedni wybór restauracji pod kątem smacznego jedzenia. Wielu z Państwa będzie bazować na opinii znajomych, którzy być może (daj Boże) osobiście mieli przyjemność skorzystać z usług danego lokalu i nie jest to wcale zła taktyka.

  Uwaga! Pod żadnym względem nie polecamy aby sugerować się jakością i smakiem posiłków na podstawie wizyty przy okazji "niedzielnego" obiadu. Restauracje czy też hotele na potrzeby organizacji imprez okolicznościowych zatrudniają zupełnie innych kucharzy niż Ci którzy pracują w danym lokalu w tygodniu! To bardzo ważne aby o to zapytać przy okazji wizyty i ustalaniu szczegółów.

 2. Oprawa muzyczno-wizualna - Dj

  Abstrahując od odwiecznego pytania, dj czy orkiestra (jedno i drugie rozwiązanie ma swoje plusy i minusy) załóżmy, że są Państwo zdecydowani na tą pierwszą opcję.
  Podczas wyboru deejay'a koniecznie zadaj sobie pytanie, na ile ważne jest dla Ciebie zadowolenie twoich gości? Znamy z życia wzięte przypadki w których impreza na ślicznej sali z ciekawymi atrakcjami dla gości nie wypaliła... Dlaczego?
  Otóż niestety jedną z najważniejszych ról jaką jest odpowiednie "zabawianie" gości wykonywał amator a nie profesjonalista - znajomy który był tańszą opcją...

  Podczas wybory deejeja kieruj się przede wszystkim jego doświadczeniem. Zapytaj od jak długo prowadzi imprezy okolicznościowe. Czy posiada profesjonalny sprzęt audio-wizualny aby nadać Twojej imprezie odpowiedni nastrój.

Zapraszamy gorąco na niezobowiązujące spotkanie w Poznaniu. Istnieje również możliwość dojazdu do Państwa, aby przy kawie zaprezentować usługi jakie oferujemy w ramach prowadzenia imprez i obsługi konferansjerskiej a także podpowiedzieć sprawdzone rozwiązania. Prowadziłem imprezy w wielu lokalach w Poznaniu i służę również podpowiedzią co do samego miejsca organizacji przyjęcia.

Kontakt

Spotkanie w siedzibie tylko po wcześniejszym umówieniu telefonicznym.

Party Riff - dj Poznań
os. Pastowskie 10/33
61-147 Poznań