DJ na osiemnastkę

Osiemnaste urodziny to właśnie ten życiowy moment w którym wkraczamy w dorosłość. Nie da się ukryć, że te urodziny pamiętamy najdłużej i wracamy wspomnieniami do tej uroczystości.

Jako dj z wieloletnim doświadczeniem z przyjemnością poprowadzę imprezę z okazji Twojej osiemnastki. Zadbam o to aby klimat imprezy zadowolił gości i wszyscy spędzili miło czas świętując Twoje urodziny.

Podczas imprezy istnieje możliwość organizacji konkursów, quizów bądź zabaw, które rozweselą gości i umilą czas a także pozwolą im się lepiej poznać.

Po nawiązaniu współpracy wspólnie ustalimy szczegółowy scenariusz twojej imprezy. Podpowiem Ci jakie atrakcje są na czasie i na jakie aspekty warto zwrócić uwagę podczas przebiegu samej imprezy.

Podczas organizacji osiemnastki na pewno zastanawiasz się jaka muzyka obecnie dominuje na tego typu imprezach. Oprawa muzyczna to jeden z najważniejszych elementów od którego będzie zależało powodzenie twoich urodzin. Prawdą jest że nawet najbardziej wyszukane utwory i dobra obsługa konferansjerska ze strony dj nie może zagwarantować 100% sukcesu. Niemniej jednak jeśli repertuar muzyczny będzie chaotyczny i nie dostosowany do osób które bawią się na przyjęciu, spowoduje to szybsze niezadowolenie gości. W takim razie w jaki sposób wybrać muzykę która zachęci gości do miłej zabawy? Należy pamiętać o kilku elementach, dzięki którym szanse na sukces przyjęcia rosną

  1. Pomyśl o piosenkach.
    Przed samą uroczystością weź kartkę i długopis aby spisać te utwory, które lubisz i wiesz że wpadną również w ucho twoim gościom. Możesz zawsze zapytać swoich znajomych przy jakiej muzyce chcieli by się bawić na twojej osiemnastce. Gotową listę utworów dostarcz dj’owi odpowiednio wcześniej aby miał czas na skompletowanie utworów, jeśli jakiegoś jeszcze nie posiada w swoim repertuarze.
  2. Idź na kompromis
    Z doświadczenia wiem, że nawet najlepiej przygotowany repertuar Twoich ulubionych utworów może nie zdać egzaminu. W takim przypadku może się zdążyć, że dj będzie szukał nieco innego klimatu muzycznego niż ustaliliście to wcześniej. Nie ma się co na niego obrażać i narzucać mu piosenek do zagrania. Wierz mi w jego interesie jest jeszcze bardziej niż w Twoim aby goście wyszli z imprezy zadowoleni.
  3. Baw się!
    Nic tak nie motywuje gości do wspólnej zabawy jak widok najważniejszego gościa na imprezie jakim jesteś Ty, tańczącego z uśmiechem na ustach. Ludzie widząc Ciebie w dobrym nastroju podczas zabawy sami będą chcieli Ci towarzyszyć na parkiecie. Twoim nieformalnym zadaniem oprócz samego dj jest również „wyciąganie” ludzi do wspólnej zabawy. Zobaczysz, że jeśli tylko włożysz w to troszkę zaangażowania opłaci się to fajnie roztańczonym parkietem.

Party Riff Dj Gniezno, Poznań - ma dla Ciebie jeszcze jedną propozycję!
Proponujemy Ci rewelacyjną formę zabawy, jaką jest karaoke. Dzięki wspólnemu śpiewaniu piosenek zintegrujesz gości którzy bawią się na twojej imprezie z okazji 18 urodzin. Poniżej znajdziesz filmik z jednej uroczystości na którym widać zadowolone twarze gości którzy miło spędzają czas podczas wspólnego śpiewania.