O mnie w kilku słowach

Jest mi bardzo miło, że przeglądasz tą zakładkę. Domyślam się, że jesteś w trakcie planowania jakiegoś bardzo ważnego wydarzenia i zamierzasz znaleźć osobę która kompleksowo zajmie się oprawą muzyczną uroczystości. Odpowiednia muzyka oraz oświetlenie pozwoli za stworzenie klimatu który na długo zapadnie w pamięci Twoich gości.
Prezenter muzyczny, konferansjer to osoba od której w dużej mierze będzie zależało powodzenia całej uroczystości.

Pozwól, że Ci się przedstawię. Mam na imię Bartosz i jestem prezenterem muzycznym oraz konferansjerem. Organizacją uroczystości i ich oprawą muzyczno-wizualną zajmuje się już od ponad 10 lat. Przez ten czas zdobyłem ogromne doświadczenie, które z sukcesem wykorzystuję aby imprezy takie jak Twoja były organizowane zawsze na wysokim poziomie.

Domyślam się, że nie jest to pierwsza strona którą będziesz przeglądać aby znaleźć osobę której zaufasz w kwestii poprowadzenia uroczystości dla Ciebie i twoich gości.
W tym miejscu chciałbym zwrócić Ci uwagę na pewną ważną kwestię. Poszukując dj, dowiedz się czy dana osoba prowadzi również obsługę wodzirejską – konferansjerską. To bardzo ważne! Wiem doskonale, że sukces przyjęcia na którym dj tylko gra i nie mówi ani słowa stoi pod dużym znakiem zapytania. Prezentem muzyczny obsługujący przyjęcie musi posiadać ogromną charyzmę aby zachęcić gości do zabawy i umilać im czas nie tylko muzyką ale też organizacją konkursów czy też zabaw.
Ze swojej strony pragnę Cię zapewnić, że jeśli decydujesz się na skorzystanie z moich usług wspomniane przed chwilą kwestie masz już w cenie samej usługi i to zorganizowane w sposób nietuzinkowy.

Oprócz oprawy muzycznej zadbam również o odpowiednie oświetlenie sali, w której będziemy się bawić. Muzyka w połączeniu z idealnym oświetleniem pozwala nadać Twojej imprezie niezapomnianego klimatu.

Zachęcam Cię do dalszej eksploracji mojego serwisu oraz do śledzenia mojego fanpage’a na facebooku http://facebook.com/partyriff.
Mam nadzieję, że będziemy mieli okazję spotkać się na imprezie.

W przypadku pytań nie wahaj się ze mną skontaktować.
Pozdrawiam serdecznie
Bartosz – prezenter muzyczny – Party Riff